UŽDARYTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽDARYTA

UŽDARYTA
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rūkymas ir alkoholis

Go down 
+4
Flashbong
Dani
maziUka
câlinerie
8 posters
AutoriusPranešimas
câlinerie
Admin
câlinerie


Pranešimų skaičius : 55
Age : 29
Registration date : 2008-12-09

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimePir. 01 12, 2009 8:22 pm

Koks Jūsų požiūris ir santykis su cigaretėm, alkoholiu?

Paskutiniu metu vis dažniau susiduriu su tuo, kad jaunimas aplink mane rūko, geria ir nekreipia nė menkiausio dėmesio į tai. Tėvai mulkinami kaip niekad anksčiau.Kaip manote, kodėl tai vyksta? Naujo stereotipai? Kitoks jaunimas? Noras pritapti ar išsiskirti?
Atgal į viršų Go down
https://fotografija-kitaip.forumlt.com
maziUka

maziUka


Pranešimų skaičius : 115
Age : 29
Miestas : Trakai
Registration date : 2009-01-07

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimePir. 01 12, 2009 8:30 pm

geriu nerūkau.. Išgerus tikraai geriau pasidaro (prieš pora men. ne taip maniau :D) buna linxma ir lengviau bendrauti. Bet iki komos gerti nesiūlau. Tikrai tikrai. ;D
O dėl rūkimo, blogai rūkymas blogai..


Paskutinį kartą redagavo suomaru, Sk. 04 26, 2009 6:21 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.suomaru.deviantart.com
Dani

Dani


Pranešimų skaičius : 50
Age : 31
Miestas : Vilnius
Registration date : 2009-01-11

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimePir. 01 12, 2009 8:40 pm

tiesa pasakius,tai nei to nei to nedarau(isskyrus pienini kaljana,negaliu tam atsispirt,geru draugu kompanija,gorja katie melua,gerti moka,zavetis gyvenimu)
,bet mano nuomone alkoholizmas yra pati baisiausia liga,baisesne uz vezi,negaliu pakest girtaujanciu ar gerianciu zmoniu,tik savo prota apkvailina,negali mastyt blaivai,kas is to?
linksmiau,tikiu gal ir pasidaro linksmiau,taciau man ir taip pakankamai linksma ,kad sio kvailo geralo atsisakyciau.
Atgal į viršų Go down
Flashbong

Flashbong


Pranešimų skaičius : 12
Age : 33
Miestas : Vln
Registration date : 2009-01-11

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:07 pm

cigaretess rukiau apie 2 metus,bet shia vasara mechiau nes dirbau toki darba kur surukydavau pachioka i diena,tj nusibodo =D o su alkoholiu tj draugauju =D pasakysiu,shtaj ka,galima gert visa gyvenima ir ne tapt alkoholiku,o galima per menesi tapt alkashu. kjkuriuose situacijose alkoholis gydo,pvz nuo pershalimo,geriau priesh miega ishgerti 100g,nej ryt kokias tebletes. vienzhodzhiu,alkoholis turi kjp minusu,tjp ir pliusu.
Atgal į viršų Go down
Gab'rielle

Gab'rielle


Pranešimų skaičius : 20
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-22

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeKv. 01 22, 2009 8:18 pm

Prieš kokius 2-3 rūkiau ir gan daug, bet dabar jau šlykštu tas kvapas;D
Dabar laaabai retai patraukiu, tik kai būna geriama ir jau būnu gan įkalus;D
Šiaip nei teisu nei ką, jeigu ten į mėnesį kartą pasivoliosi girtas, tai nieko čia tokio, bet jau kai kasdien laka, tai ką žn;D Na kokiems studentams gal ir be problemų, neatrodo jie jokie alkoholikai, bet jau kai eina vyras/ moteris ir taip šlykščiai ištinę, kad net gaila jų;/
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.xom/neswejka
Kita

Kita


Pranešimų skaičius : 144
Age : 30
Miestas : Trakų rajonas
Registration date : 2009-01-10

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 4:52 pm

Vartoju alkoholį, stengiuos saikingai, nes teko išgert tiek, kad net vaidentis pradėdavo visokie baubai. :D Džiaugiuos už žmones kurie nevartoja ir gali atsipalaiduot be laipsnių. Norėčiau ir aš taip mokėt.:D Bet... Todėl vartoju, kad atsipalaiduot, lengviau susipažint su kitais žmonėmis. O dėl rūkymo tai.. nieko gero. :D Užsirūkau kartais..kenkia..bet kažkodėl traukia.;/
Atgal į viršų Go down
http://kitablink182.deviantart.com
Jole

Jole


Pranešimų skaičius : 65
Age : 28
Miestas : Šiauliai
Registration date : 2009-03-17

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 1:43 pm

Niekuomet nesu gėrusi nieko, kas turi alkoholio.
O rūkyti tai apskritai nėra nei kalbos pradėti.
Tai be proto šlykštu, man klasiokė kažkada sakė: "Vis vien anksčiau
ar vėliau pabandysim". Omg, tik jau ne aš, man tai taip šlyyyyykštūū.
Tas dūmų kvapas - yyyyuuuck Rūkymas ir alkoholis 137590
Atgal į viršų Go down
maziUka

maziUka


Pranešimų skaičius : 115
Age : 29
Miestas : Trakai
Registration date : 2009-01-07

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeAntr. 05 05, 2009 7:53 pm

bet alkoholi tikrai pabandysi,.tikrai tikrai.
Atgal į viršų Go down
http://www.suomaru.deviantart.com
Moncyte

Moncyte


Pranešimų skaičius : 24
Age : 30
Registration date : 2009-06-02

Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitimeTr. 06 03, 2009 10:19 am

tai wa :
rūkiau pusantrų metų...db esu jau metus puse metų [kartais uztraukiu duma jei bunu su "blogiukais" ;DDD, bet as to neskaitau rūkimu ;DD]
geriau. geriu ir gersiu [saikingai] ;DDD
liabiausiai megstu alu & "kiglevic" [dektine] ;DDD
taip pat kartais atsigeriu "limonado" [sidras] jei troskina ;DDD nes man mixai smixai [sidrai] yra = limonadai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rūkymas ir alkoholis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas ir alkoholis   Rūkymas ir alkoholis I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rūkymas ir alkoholis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
UŽDARYTA :: Kavinė Paryžiuje :: Non stop-
Pereiti į: